היי, אנחנו

PR-DIGITAL

סוכנות דיגיטל

Digital Marketing

סוכנות דיגיטל מתוחכמת וחדשנית הפועלת על פי שיטות השיווק המתקדמות ביותר בעולם. הצוות שלנו מונע מהרצון לבנות, לפתח ולהוציא לפועל פתרונות שיווק ופרסום במרחב הדיגיטלי.

צוות שכל לקוח חדש מרגש אותו ותמיד נמצא עם האצבע על הדופק כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בשביל העסק שלכם. בעזרת הידע והכלים שיש לנו, נוביל את המוצר, האתר ואתכם למקומות חדשים וטובים יותר.

בין אם אתם יודעים בדיוק מה אתם צריכים או שאין לכם מושג מה קורה בעולם הדיגיטל – נשמח לקבוע לשיחה, להכיר אתכם ואת העסק ולעזור לכם להבין איך אפשר לעשות דברים טוב יותר, מהר יותר וחכם יותר.

מייסדי החברה

פבל איזילוב

שותף מייסד
מנהל שיווק וקרייאטיב

קורן פישר

שותף מייסד
מנהל סושיאל

דרור יפרח

שותף מייסד
מנהל כספים

רונן קלניצקי

שותף מייסד
מנהל קשרי לקוחות

השירותים שלנו

Services

אם אתם לא בדיגיטל - אתם כבר מאחור

Digital
is now

פייסבוק היא הרשת החברתית המושלמת לפרסום תחומים מסוימים. בעזרת הפרסום בפייסבוק עזרנו למאות עסקים להגיע ללקוחות במהירות וביעילות מבלי לבזבז תקציב על קהלים לא רלוונטיים.

מה לא נאמר כבר על פרסום בגוגל. ה-מקום לקדם בו את העסק שלכם, בין אם זה קידום אורגני המייצר לידים איכותיים מאוד או פרסום ממומן הדורש תכנון, יצירתיות ודיוק – מהמודעות ועד דף הנחיתה. תזכרו שאם הלקוחות שלכם לא מוצאים את העסק שלכם בגוגל, הם מוצאים את העסק של המתחרים שלכם.

כשיש לך תקציב פרסום מוגבל, הדבר הכי חשוב שאתה צריך לעשות זה לא לבזבז אותו סתם. בדיוק בזה אנחנו מתמחים – תכנון נכון וקרייאטיב מדויק שיביאו לכם לידים בעלויות שלא תמצאו בשוק.

אין עסק שלא צריך היום נוכחות דיגיטלית כלשהי. בין אם מדובר בפרופיל אינסטגרם, אתר תדמית או אתר מסחר – כל עסק צריך שתהיה לו שפה ומקום משלו. צוות הקרייאטיב שלנו יעזור לכם להוציא את החלום לפועל ולמתג את העסק בצורה שתעביר את המסר על הצד הטוב ביותר.

פרויקטים שלנו

Our Work