קניית לידים לנדל"ן

תהליך ייצור לידים לנדל"ן שונה מתהליכי ייצור לידים אחרים היות והתחום משתנה כל הזמן.
בעזרת הניסיון הרב שלנו במרחב הדיגיטלי בכלל ובתחום הנדל"ן בפרט והשיטות הייחודיות אותן פיתחנו במהלך השנים – אנחנו יודעים לייצר את הלידים האיכותיים ביותר לשוק הנדל"ן.

קניית לידים לנדל"ן

תהליך ייצור לידים לנדל"ן שונה מתהליכי ייצור לידים אחרים היות והתחום משתנה כל הזמן.בעזרת הניסיון הרב שלנו במרחב הדיגיטלי בכלל ובתחום הנדל"ן בפרט והשיטות הייחודיות אותן פיתחנו במהלך השנים – אנחנו יודעים לייצר את הלידים האיכותיים ביותר לשוק הנדל"ן.

לוקחים את העסק שלכם לשלב הבא!

לייעוץ חינם! מלאו עכשיו את הפרטים הבאים:

ייצור לידים לנדל"ן – איך זה עובד בפועל?

strategy

למי פונים ולמה?

בשלב הראשון, נבין ביחד אתכם מה בדיוק אנחנו מנסים להשיג, לידים בתחום הנדל"ן הם יקרים בדרך כלל, אלא אם יודעים מראש בדיוק לאן לכוון. נשמע מכם בדיוק מה אתם מחפשים ונצא לדרך בבניית האסטרטגיה המושלמת לייצור הלידים הטובים ביותר עבורכם.
puzzle

פיצוח הקרייאטיב

על מנת לקבל לידים איכותיים במחירים זולים – יש לבנות את הקרייאטיב הנכון. המומחים שלנו יפצחו את החלק היצירתי שבאמצעותו נוכל לייצר את הלידים האיכותיים ביותר שאפשר.
rocket

מתחילים לרוץ

לאחר שגיבשנו תכנית פעולה מסודרת, נעלה לאוויר ונחכה לקבל פידבק מהקהל, ברגע שנקבל פיסות מידע ראשונות, נדע אם אנחנו צריכים לבצע שינויים בקמפיין או לא במטרה להמשיך להזרים אליכם את הלידים לנדל"ן האיכותיים ביותר.

על ייצור לידים לנדל"ן לא מפסיקים לעבוד אף פעם!

מגוון הקמפיינים הקיימים בכל רגע נתון הקשורים לעולם הנדל"ן והאפשרויות הרבות המוצעות לציבור הרחב בכל הקשור בתחום, גורמים לכך שייצור לידים לנדל"ן זה תהליך שצריך לשים לב אליו כל הזמן כדי לעמוד מול המתחרים.

לאחר שהקמפיין שלכם עלה לאוויר, צריך לעקוב אחרי הביצועים שלו ולבצע התאמות במידת הצורך על מנת להמשיך להביא לכם את הלידים האיכותיים ביותר שיש – זה בדיוק מה שאנחנו עושים.

analytics2
Knowledge
מעל 100 משקיעים בחודש
Knowledge
מגייסים לידים לקרקעות ב 20 ערים שונים
Knowledge%
עד 38% הוזלה בעלויות הלידים

אנחנו מציעים לכם לידים למכירה במגוון תחומים

לקניית לידים ולקבלת ייעוץ חינם, צרו איתנו קשר

דרכי יצירת קשר

פי אר דיגיטל בע״מ
דוד סחרוב 3, ראשון לציון
073-757-6270

נשמח לדבר איתכם

Call Now Button